sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Puchar Polski - utrudnienia w ruchu 18 i 19 maja
2024-05-10 10:11

W dniach 18 i 19 maja 2024 r. w okolicach miejscowości Dobromierz, Cieszów i Świebodzice zostanie przeprowadzony wyścig kolarski o Puchar Polski, który również jest Eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym.


W związku z tym wystąpią istotne ograniczenia w ruchu drogowym i tak: 1. Dnia 18.05 br. /sobota/ w godzinach od 9do 17 odbywał się będzie wyścig jazdy na czas, z ruchu zostanie całkowicie wyłączony odcinek drogi wojewódzkiej nr 375 pomiędzy Dobromierzem a Chwaliszowem. Organizator wyznaczył objazdy.

 

2. Dnia 19.05 br. /niedziela/ w godzinach od 9 do 17 odbywał się będzie wyścig ze startu wspólnego, ruch na trasie: Dobromierz – Chwaliszów – Cieszów – Świebodzice – Dobromierz będzie istotnie ograniczony i kierowany przez funkcjonariuszy policji i druhów ochotniczej straży pożarnej.

 

Za utrudnienia w ruchu drogowym przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i wybieranie innych, może czasem dłuższych tras przejazdu.

 

Źródło: starebogaczowice.ug.gov.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: