sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Szkoła walki Master Fight Club
2015-03-26 09:30

Rozmiar nie ma znaczenia a sylwetka nie wygrywa walki. I nie chodzi tylko o tę w ringu, ale o wyzwania, które czekają nas każdego dnia w pracy czy w domu. Technika, samodyscyplina i pewność siebie to bez wątpienia cechy, które ułatwią nam dążenie do wyznaczonych sobie celów.
Wystarczy zapisać się do szkoły walki Master Fight Club prowadzonej przez Iwonę Modrzejewską, wicemistrzynię Polski w Muay Thai oraz zawodniczkę K-1. Szkoła jest o tyle niestandardowa, że w przeciwieństwie do innych prowadzona jest przez kobietę pełną pasji, zawodniczkę a teraz również trenerkę, co zdecydowanie wyróżnia ją na tle innych szkółek. Master Fight Club to profesjonalna szkoła walki, w której będziemy mogli nauczyć się doskonałej techniki, samodyscypliny oraz pewności siebie. To pomoże nam nie tylko w starciu z przeciwnikiem, ale również w walkach dnia codziennego.


Technika i samodyscyplina pozwolą nam lepiej zrealizować postawione sobie cele, a pewność siebie pozwoli te cele realizować w sposób efektywniejszy, niż dotychczas. Drugi powód, dla którego powinniśmy zapisać się do szkoły walki jest znacznie bliżej nas pod względem fizycznym. Najzwyczajniej, żyjemy w niebezpiecznych czasach, a treningi, które będą prowadzane w szkółce MFC Pani Iwony, będą bazowały na nauce sztuk walki, które z pewnością pomogą nam wyjść z niejednej opresji. Muay Thai, czyli tajski boks oraz tradycyjny boks to chyba najbardziej popularne dziś, ze względu na zastosowanie sztuki walki. Techniki walki specjalizujące się na uderzeniami pięściami, kolanami oraz łokciami, idealnie będzie można wykorzystać do samoobrony. Zapisy do nowej szkoły już ruszyły, a pierwsze bezpłatne treningowe zajęcia przewidziane są na 7 kwietnia w Spółdzielni Mieszkaniowej Podzamcze o godzinie 19.00. Szkoła oprócz doskonałego trenera, posiada również zaplecze wyposażone w najwyższej jakości sprzęt treningowy. W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań warto skonsultować się z trenerem, który udzieli szczegółowych odpowiedzi na każde nasze pytanie. Pamiętajmy, że sztuki walki to cały etos różnego rodzaju wymagań, które musimy postawić sobie, a które na pewno zaprocentują. Ważne żeby treningi były prowadzone przez wykwalifikowanego trenera, który doradzi i pokaże nam naszą własną ścieżkę indywidualnego rozwoju. Zapraszamy do zgłaszania swojego udziału!

Zapraszamy na zapisy: MASTER FIGHT CLUB, instruktor Iwona Modrzejewska, telefon kontaktowy 668 889 262, e-mail (pod zapisy) i.modrzejewska@o2.pl, zapisy przyjmowane tel. oraz drogą mailową.

Źródło: 30minut.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: