sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Będzie obwodnica Czarnego Boru
2014-08-11 11:10

Gmina Czarny Bór podpisała umowę na budowę obwodnicy Czarnego Boru - etap I: przebudowę drogi powiatowej nr 3366D na odcinku ul. Wałbrzyskiej w Czarnym Borze. W postępowaniu przetargowym wzięło udział 6 firm, a najkorzystniejszą ofertę zaproponowało Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne i Handlowe „COM-D” Sp. z o.o. z Jawora.


Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na ponad 1.130.000,00 zł., a planowany termin zakończenia zadania to koniec br. Gmina na realizację inwestycji pozyskała środki zewnętrzne w kwocie blisko 550.000,00 zł w ramach Programu Wieloletniego pod nazwą „Narodowy Program Przebudowy Dróg Lokalnych” - II etap Bezpieczeństwo- Dostępność-Rozwój”. Gmina podpisała także porozumienie z Zarządem Powiatu Wałbrzyskiego, w ramach którego Starostwo Powiatowe przekaże dotację na realizację zadania w wysokości 100.000,00 zł. Realizacja tej ważnej dla gminy inwestycji, to kolejny dobry przykład współpracy wszystkich trzech szczebli samorządu - mówi Adam Górecki, wójt gminy.
Źródło: 30minut.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: