sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Nieudany zamach
2012-12-18 09:38


Świdniczanin próbował zniszczyć obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Na szczęście w [porę został zatrzymany przez straż jasnogórską. Do incydentu doszło w niedzielę. Zatrzymanemu 58-latkowi nie udało się zniszczyć obrazu, bo natychmiast został zatrzymany przez straż jasnogórską. Trafił w ręce policji. 


 Jak wynika z doniesień ogólnopolskich mediów obraz przed zniszczeniem farbą uratowała specjalna szyba. Zatrzymany prawdopodobnie odpowie za publiczne znieważenie miejsca czci religijnej. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. (red) 

źródło: 30 minutJak wynika z doniesień ogólnopolskich mediów obraz przed zniszczeniem farbą uratowała specjalna szyba. Zatrzymany prawdopodobnie odpowie za publiczne znieważenie miejsca czci religijnej. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności. (red) 
źródło: 30 minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: