sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Pożar Lwiego Grodu
2012-07-26 08:18


Trzy jednostki straży pożarnej gasiły pożar górnego piętra w zabytkowym Lwim Grodzie na Starym Zdroju. Ogień wybuchł około 3 w nocy. Na miejsce przyjechały trzy zastępy straży pożarnej. Ponieważ okoliczni mieszkańcy słyszeli jakieś krzyki o pomoc, wezwano również pogotowie ratunkowe. Strażacy sprawdzili wszystkie pomieszczenia jednak w środku nikogo nie było.


Po kilkunastu minutach udało się ugasić płomienie. Dużo wskazuje na to, że ogień wzniecili złodzieje, którzy być może chcieli w ten sposób zatrzeć ślady. O tym, że było to włamanie świadczy bowiem wyrwana metalowa krata w oknie kamienicy. W celu wyrwania krat ze ściany złodzieje musieli wjechać na posesję autem i podczepić linę do samochodu. Rękami nie można było bowiem tego zrobić. Właściciel zabytkowej kamienicy szacuje straty. W rozmowie z nami przyznał, że ze środka zginęły kaloryfery i metalowe elementy. (red)
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: