sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Rozmaitości
2012-07-19 09:41

„Gorąca” noc

Kilka zastępów straży pożarnej gasiło pożar, który wybuchł w nocy z soboty na niedzielę na poddaszu jednego z budynków przy ulicy Niepodległości. Ogień rozprzestrzeniał się bardzo szybko. W budynku na szczęście nikogo nie było. Strażacy podjęli decyzję o ewakuacji lokatorów z sąsiedniej kamienicy. Mieszkańcy w pośpiechu opuszczali swoje mieszkania trzymając na rękach owinięte w koce małe dzieci. Nikomu nic się nie stało. Nie wiadomo, co było przyczyną wybuchu ognia. (red)Kolejna atrakcja

Odrestaurowany Plac Zdrojowy w Jedlinie-Zdroju cieszy nie tylko nową nawierzchnią, stylowymi latarniami i kolorową fontanną. Miejsce na kamiennej ławeczce zajęła założycielka jedlińskiego zdroju - Charlotta Maximilliana von Seher-Thoss – żona właściciela majątku w Jedlince, wywodząca się ze znamienitego rodu von Pückler. Siedząca rzeźba, została wykonana z brązu przez światowej klasy artystę - Roberta Sobocińskiego. Jako kolejna atrakcja w obrębie Placu Zdrojowego, na pewno spodoba się mieszkańcom, kuracjuszom i turystom odwiedzającym kurort. (red)

Bezpłatne szkolenie

Fundusz Regionu Wałbrzyskiego zaprasza na bezpłatne szkolenie wszystkie osoby zainteresowane tematyką pn. „Zarządzanie czasem „Zarządzanie czasem – planowe i systematyczne wykonywanie zadań, zmierzające do osiągania celów”. Szkolenie odbędzie się we wtorek 3 lipca 2012 roku w godzinach 9:00- -15:00 w siedzibie Funduszu Regionu Wałbrzyskiego przy ulicy Limanowskiego 15.00. (red)

Wsparł policję

Wójt gminy Czarny Bór Adam Górecki przekazał na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu insp. Ryszarda Błażnika wielofunkcyjny sprzęt komputerowy o wartości ponad 2tys. złotych. Nowo zakupione urządzenia posłużą wałbrzyskiej Policji w sprawniejszej realizacji zadań w zakresie zabezpieczenia ładu i porządku publicznego. (red)

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: