sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Hodował konopie
2012-07-04 12:59


Niedawno małą plantację konopi zostało znalezionych u mieszkańca Strzegomia. Za posiadanie narkotyków mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Dwudziestoośmioletni mieszkaniec Strzegomia został zatrzymany w swoim mieszkaniu przez Świdnicką policję oraz funkcjonariuszy z Izby Celnej z Wrocławia. W szufladzie biurka, znaleziono w papierowych woreczkach biały proszek . Po przeprowadzeniu badań na testerach narkotykowych okazało się, że substancja to amfetamina. W sumie zabezpieczono 800 porcji. Później przy pomocy psa szukającego narkotyków, na strychu mężczyzny znaleziono doniczki z trzynastoma sadzonkami konopi.


Strzegomianin został doprowadzony do Prokuratury. Zastosowano wobec niego poręczenie majątkowe oraz zakaz opuszczania kraju. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Izabela Patro


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: