sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
II Festiwal Nordic Walking za nami
2012-07-04 12:56

Piękne plenery Powiatu Wałbrzyskiego stały się areną zmagań dla zawodników i miłośników marszu z kijami. Startowały osoby w wieku od 4 do 80 lat. Do wyboru były dwie kategorie: dla amatorów oraz zawodowa. Dopisała piękna pogoda i - zdaniem uczestników - fantastyczna atmosfera. - Kto nie wziął udziału, niech żałuje - mówili po skończonym marszu. Towarzystwo Rozwoju Sokołowska oraz Powiat Wałbrzyski byli organizatorami drugiego już Festiwalu Nordic Walking Ziemi Wałbrzyskiej. Oprócz zmagań zawodników i amatorów na dystansach 5 i 10 km, były też konkurs Wiedzy o Powiecie Wałbrzyskim i Dolnym Śląsku, a wszystkim zgromadzonym przy Leśnym Źródle w Sokołowsku zagrał zespół WEST BB z Wrocławia .


W rywalizacji wzięło udział ponad 100 osób, ponadto 30 osób przeszło trasę rekreacyjnie. W zawodach wzięło również 20 osób z Zespołu Szkół Specjalnych w Wałbrzychu. Wśród najstarszych uczestników Festiwalu znaleźli się pani Barbara Bator w wieku 72 lat oraz pan Andrzej Bator w wieku 80 lat, natomiast najmłodszą uczestniczką biegu była Julia Nowacka 4 lata, zaś najmłodszym zawodnikiem Bartosz Słomowicz - lat 11.


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: