sowie

Wycinki Prasowe - Aktualności

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Wywalczył odprawę
2012-07-04 12:31

Nic nie dały prośby prezydenta Romana Szełemeja o „wstrzemięźliwość”. Andrzej Kosiór odwołał się w sądzie i wygrał blisko 40 tysięczną odprawę za zarządzanie Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym. Andrzej Kosiór domagał się pieniędzy od syndyka zarządzającego majątkiem upadłego MPK, w którym był prezesem niespełna cztery miesiące. Odprawę gwarantowała mu umowa o pracę. Dokument, który zatwierdziła rada nadzorcza spółki.


- Prezydent prosił pana Kosióra o wstrzemięźliwość - mówiła nam na spotkaniu w urzędzie miejskim Anna Żabska, asystentka prezydenta Romana Szełmeja. Były prezes MPK, a obecny szef MZUK-u, nic sobie z tego jednak nie zrobił. Sprawę w sądzie wygrał mimo iż syndyk Wiesław Michalak odprawy mu nie wypłacił. Dzisiaj Andrzej Kosiór jest prezesem MZUK - innej miejskiej spółki, gdzie zarabia 12500 złotych brutto miesięcznie. Zarówno Andrzej Kosiór jak i i syndyk nie chcieli komentować sprawy po ogłoszeniu wyroku. (red


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: